Проведені роботи з ремонту частини дороги по вул. Радянськії

Выездной прием по вопросам пенсионного законодательства

VLUU L210  / Samsung L210

В нашем селе прошел выездной прием по вопросам пенсионного законодательства начальником пенсионного фонда – Гладырь Людмилой Ивановной.

 

Открылось отделение Новая Почта в селе Русская Лозовая

nova_poshta

Отделение № 1, адрес; с. Русская Лозовая, ул. Белгородская, 8 (бывшее админздание Потребительского общества)

Телефон: 097 1927066

График и время работы: Пн-Пт 09:00-18:00, Сб 09:00-15:00.

Прием груза для отправки в тот же день: Пн-Пт до 18:00, Сб до 15:00.

Время прибытия грузов: Пн-Пт после 11:00, Сб после 11:00.

Отделение №1, адрес; с. Русская Лозовая, ул. Белгородская, 8

 

Відбулося пленарне засідання позачергової LI сесії Руськолозівської сільської ради VІ скликання

VLUU L210  / Samsung L210

05 жовтня 2015 року відбулося пленарне засідання позачергової LІ сесії  Руськолозівської сільської ради VІ скликання.

Депутати сільської ради затвердили рішення про внесення змін до рішення позачергової ХLVI сесії Руськолозівської сільської ради VІ скликання від 17 лютого 2015 року «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

Відповідно до розподілу Харківської обласної державної адміністрації від 25.09.2015р. № 01-82/7083  та  рішення LIV сесії Дергачівської районної ради VI cкликання від 02.10.2015 р. була затверджена субвенція на підготовку та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міського голів в загальній сумі 48598 грн.

Список присутніх депутатів на 51 сесії

З Днем вчителя

Smart teacher questions pupils at mathematics

Від сільської ради і себе особисто вітаємо Вас із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!

Ваша професія – най благородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредитом.

Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

В школе установлена спортивная игровая площадка

Про скликання позачергової LI сесії сільської ради VI скликання

VLUU L210  / Samsung L210

Згідно розпорядження сільського голови від 29 вересня 2015 року №41, 02 жовтня 2015 року о 18.00 в залі засідань сільської ради відбудеться LI сесія сільської ради VI скликання.
Скликання сесії відбудеться відповідно до ст.42,46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту роботи сільської ради.
На розгляд сесії будуть винесені такі питання:
1. Про внесення змін до рішення № 2 позачергової 46 сесії У1 скликання від 17.02.2015 р. «Про сільський бюджет на 2015 рік».
2. Земельні питання.
3. Різне.

 

Відбулося пленарне засідання позачергової L сесії Руськолозівської сільської ради VІ скликання

VLUU L210  / Samsung L210

7 вересня 2015 року відбулося пленарне засідання позачергової L сесії Руськолозівської сільської ради VІ скликання.
В порядку денному було розглянуті всі питання.
Одними з основних питань були:
1. Про внесення змін до рішення позачергової ХLVІ сесії Руськолозівської сільської ради VІ скликання від 17 лютого 2015 року «Про сільський бюджет на 2015 рік» (зі змінами), про виділення коштів на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Радянської, згідно підпункту “в” пункту 10 частини першої статті 91 із змінами, внесеними згідно із Законами № 79-VIII від 28.12.2014, № 491-VIII від 02.06.2015р.
2. Земельні питання.

Патріотичне 1-е вересня. Село Руська Лозова відзначає День знань.

У селі сіли за парти 37 першокласників. У сільській школі, як і у всіх школах України, пройшло свято Першого дзвоника та урочиста лінійка.

З виконання гімну України День знань починають у Русько-Лозівській школі. У центрі уваги – 37 першокласників і 13 випускників. Більшість хлопців – у шкільних українських формах. Маленькі першокласники вже знають – навчання це заняття серйозне, потрібно буде вчитися писати, читати і малювати.

Чи не менше хлопців хвилюються їхні батьки. Перед початком шкільного життя дають напуття і поради – щоб вчилася добре, щоб батьків слухалися. Хочеться, щоб наші діти побачили щастя в нашій країні.

Спокою, миру і благополуччя, мирного неба над головою і любові до рідної країни школярам, ​​їхнім батькам і викладачам побажав сільський голова Бєсєдін Олексій. Колектив вчителів нагородив грамотою та подякою від сільської ради, помічники депутата районної ради Заідова Анара першокласникам подарували подарунки. Слова вітання жителям села, вчительському колективу та учням від керівника району – Політуха Олександра Олександровича передала Гузенко Валентина Сергіївна.

Після святкової лінійки та концерту школярі відправляються на перший у новому навчальному році урок. Його вирішили присвятити патріотичному вихованню.

Вітання з Днем знань

dzin

Дорогі учні, батьки, вчителі!

Від сільської ради вітаю вас з Днем знань!

Нехай новий навчальний рік стане успішним і для учнів і для педагогів, буде насичений плідною роботою, новими відкриттями та творчими досягненнями.

У цей святковий день висловлюю щиру вдячність вчителям. Спасибі вам за вашу кропітку та відповідальну працю, за ваш професіоналізм та мудрість. Адже саме на вас лежить велика відповідальність за виховання майбутнього країни – нашого підростаючого покоління.

А вам, дорогі учні, щиро бажаю наполегливості та успіхів у навчанні, гарних оцінок, цікавого та насиченого життя! Нехай знання, одержані в цьому році, стануть запорукою майбутніх перемог та успіхів! Цінуйте шкільну дружбу, прислухайтеся до мудрих порад батьків та вчителів, любіть свій рідний край та рідну Україну!

Щиро бажаю всім вам миру, злагоди, добра, великих творчих успіхів і досягнень!

З повагою, сільський голова Бесєдін О.