Публічна інформація

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Інформаційні запити відповідно
до Закону України «Про доступ до публічної інформації»
приймаються від фізичних, юридичних осіб, об’єднання громадян без статусу
юридичної особи в приміщенні Дергачівської районної ради за адресою:
Харківська область, Дергачівський район, с. Руська Лозова, вул. Лермонтова, 7.
з понеділка по четвер – з 9:00 до 16:00
у п`ятницю – з 9:00 до 15:00
перерва – з 12:00 до 13:00
телефон: 46-175
факс: 46-205

Ви маєте можливість завантажити приклад інформаційного запиту звідси.

Декларацію сільського голови Фоміна Ю.В. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Ви можете завантижити звідси.

Декларацію Пустовойтова А. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Ви можете завантижити звідси.

Декларацію Рєпіної І. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Ви можете завантижити звідси.

Декларацію заступника сільського голови з питань бюджету та фінансів – головного бухгалтера – Тарасенко А.Ф. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Ви можете завантижити звідси.

Декларацію сільського голови про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Ви можете завантижити звідси.
Декларацію заступника сільського голови – секретаря сільської ради Кравченко О.М. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Ви можете завантижити звідси.
Декларацію заступника сільського голови Ігнатова В.В. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Ви можете завантижити звідси.
Декларацію заступника сільського голови Тарасенко А.Ф. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Ви можете завантижити звідси.
Декларацію сільського голови про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік Ви можете завантижити  звідси.
Декларацію заступника сільського голови Лаврова С.Л. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік Ви можете завантижити звідси.
Декларацію заступника сільського голови Тарасенко А.Ф. про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік Ви можете завантижити звідси.